KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16066114
nr 1606 6114
Seved Salvén. Signerad, daterad 1924, tulpaner. Olja på duk, 60x48 cm, yttermått inklusive ram: 80x67 cm
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 18 mars 2024
kl 20:29:00
1.000 kr
1.300 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.500 kr